Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 87 m²

Bakı, Yasamal · Abbas Mirzə Şərifzadə küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-196887 3
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

87.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

2 / 9

Təsvir

İPOTEKAYA YARARLI Abbas Mirzə Şərifzadə küçəsi med texnikumnan(tibb kolleci) üzbəüz ekspermental mənzil satilir.Çox əlverişli yerdə yerləşir. Hem 20 yanvar hemde İnsaatcilar metrosuna 5 deqiqelik mesafedədir.Su qaz işıq daimidir.Ətrafında yaşayış üçün gərəkli olan bütün iaşə okyektləri mövcuddur.Yelçəkən mənzildir. xİdmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,678 AZN/m²

Ortadan 8.3% sərfəli

Rayon ort: 2,922 AZN/m²

Yasamal

2 922 AZN/m²

Son 6 ay: +0.7%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.90%

Aktiv: 11022 Yeni: 3219 Tələb: Aşağı
137 059 USD
233 000 AZN
Təmirli Kupçalı
K

Kamil

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi