Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 86 m²

Bakı, Sabunçu · Bakıxanov qəs · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198993 3
17 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

86.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

8 / 9

Təsvir

Super teklif..Qanuni 3 otaqlı təmirli mənzil Bakıxanov qəs asan xidmətin 271 nom məktəbin yanında yerləşir.binanin ətrafında market marşurut xətti alış veriş merkezleri mövcuddur sənədlər qaydasındadır menzil qismən əşyalı satılır real alıcılar əlaqə saxlasın orta blokdur ofis haqqı 1% təşkil edir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,151 AZN/m²

Ortadan 3.5% sərfəli

Rayon ort: 2,229 AZN/m²

Sabunçu

2 229 AZN/m²

Son 6 ay: -4.2%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +15.90%

Aktiv: 3615 Yeni: 1074 Tələb: Aşağı
108 824 USD
185 000 AZN
Təmirli Kupçalı
T

Tural

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi