Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 85.5 m²

Bakı, Yasamal · Cəfər Cabbarlı küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198802 3
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

85.50m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 4

Təsvir

EKSKLÜZİV MƏNZİL – NİZAMİ METROSU YANI Nizami Metro Stansiyası yaxınlığında yerləşən prestijli arxitektur bina 3 otaqlı | Full əşyalı mənzil Möhtəşəm dizayner təmiri Premium mebellər və zövqlü interyer Geniş, işıqlı otaqlar və komfortlu planlama Klassik arxitektura ilə modern yaşamın ideal harmoniyası Üstün yerləşmə: Metroya bir neçə dəqiqəlik məsafə Qış Parkı və şəhərin mərkəzi park zonalarına yaxınlıq Restoranlar, premium kafelər, marketlər və bütün infrastruktur addımlıq məsafədə Şəhərin istənilən nöqtəsinə rahat çıxış Prestij, komfort və şəhər həyatını bir arada təqdim edən xüsusi mənzil Real alıcılar üçün baxış mümkündür

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,982 AZN/m²

Ortadan 1.7% baha

Rayon ort: 2,933 AZN/m²

Yasamal

2 933 AZN/m²

Son 6 ay: +1.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 11175 Yeni: 3289 Tələb: Aşağı
137 838 EUR
255 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
Ü

Ülvi bey Murad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi