Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 85 m²

Bakı, Binəqədi · Adil Memmedov Kucesi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-207897 4

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

85.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

4 / 9

Təsvir

IPOTEKAYA YARARLI 9-cu Mikrarayon Pajarninin Qarwisi Cox Gozel Geniw Agacdiqlarla Ehate Olunmuw Abad Heyetde 9-Mertebeli Leninqrad Layiheli Binanin 4-cu Mertebesi Qanuni 3Otaqli Yelceken (Skvaznoy) Yaxwi Temirli Menzil Tecili Olaraq Satilir Etrafli Zeng Edin Firmanin Xidmet Haqqi 1Faiz Tewkil Edir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,671 AZN/m²

Ortadan 13.4% baha

Rayon ort: 2,356 AZN/m²

Binəqədi

2 356 AZN/m²

Son 6 ay: -3.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.70%

Aktiv: 5637 Yeni: 1610 Tələb: Aşağı
122 703 EUR
227 000 AZN
Təmirli Kupçalı
C

Ceyhun

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi