Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 85 m²

Bakı, Xətai · Sarayev 21 Bakı kinoteatrın yanı · YeniEmlak.AZ

Satış EML-199693 4
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

85.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

1 / 5

Təsvir

Mənzil Əhmədli qəsəbəsi SARAYEVO küçəsi BAKI kinoteatrin arxasi bazarstore -un 1 addımlığında yerləşən 5 mərtəbəli binanın 1 ci blok 1 ci mərtəbəsində yerləşir. Binanın çox prestiji var. Binanın həyəti çox sakitdir və maşın saxlamaq üçün ərazi mövcuddur Mənzil çox gözəl yerdə demək olar Əhmədlinin mərkəzi bütün hər yerə marketə bağçaya məktəbə veteranlar PARKI-na yaxındır. Mənzil daş bina leningrad-Eksperimental layihə 3 otaqdan ibarətdir . Kiyev proyektiynən səf salmayin otaqlar çox genişdir.Məzilin üstünlüyü 1ci otaqlar genisdir 2 ci mərkəzdə yerləməsi 3 cü daş bina olması yayda sərin qışda isti, birdə ən əsası mənzil tam tamına 85 kvdır. Kiyev proyektdən. çox böyükdür.Mənzil təmirlidi.Su qaz işıq daimi ! Mərkəzi istilik sistemi var .Mənzil yaşamaqçün çox yaxşıdır və çox əlverişli yerdə yerləşir. Zirzəmiyə giriş blokdandı , və çox geniş hündür qupquru bütün sistemləri dəyişilmişdir Açarda bizdədi.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,412 AZN/m²

Ortadan 19.4% sərfəli

Rayon ort: 2,992 AZN/m²

Xətai

2 992 AZN/m²

Son 6 ay: +3.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
110 811 EUR
205 000 AZN
Təmirli Kupçalı
R

Rəşad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi