Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 85 m²

Bakı, Yasamal · Insaatcilar pr · YeniEmlak.AZ

Satış EML-194564 3
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

85.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 6

Təsvir

Statiskanin yaninda qanuni 3 otaq Skvaznoy gozel temirli kupcali menzil satilir suyu isiqi qazi daimadir Skvaznoydur Gun dusendir yani bu erazide bu qiymete ev yoxdur Araz marketin arxasindadir 6 mertebeli binanin 3 mertebesindedir Nizami metrosuna Elmler metrosuna hemcinin 5 deqiqe mesafededir bu erazide bu qiymete ev yoxdur Tam esyalidir Otaqlar hamisi ayri ayridir umumi 85kv/m yaxin erazisi var İzmir parkı,Hyatt Regency oteli XIdmet haqqi 1 %

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,871 AZN/m²

Ortadan 1.8% sərfəli

Rayon ort: 2,924 AZN/m²

Yasamal

2 924 AZN/m²

Son 6 ay: +0.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.00%

Aktiv: 8111 Yeni: 1520 Tələb: Aşağı
143 529 USD
244 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
M

MALIK MUELLIM

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi