Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 85 m²

Bakı, Xətai · General Şıxlinski küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-153357 2
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

85.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

4 / 10

Təsvir

Xətai rayonu, Köhnə Günəşli, Həzi Aslanov metorsuna qısa məsafədə, Leninqrad layihəli köhnə tikili, 10 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində, ümumi sahəsi 85 kv/m olan, qanuni 3 otaqlı mənzil satışdadır. Sənəd (Kupça) Çıxarışdır. Hazır dövlət ipotekasındadır: ilkin ödəniş – 87000 AZN; qalıq borc – 95000 AZN; illik faiz dərəcəsi – 8%; aylıq ödəniş – 803 AZN. İstəyə uyğun 182000 AZN nağd satış mümkündür. Qaz, su, işıq, internet təminatı daimidir. İstilik sistemi kombidir. Elektronika götürülməklə tam əşyalı satılır. İnfrastruktur cəhətdən zəngin yerləşmədədir. Metroya 10-15 dəqiqəlik piyada məsafəsində olması ilə yanaşı əhatəsində yaşam üçün zəruri bütün imkanlar mövcuddur. Mənzilə baxış, ətraflı məlumat və digər əmlaklar üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,024 AZN/m²

Ortadan 65.7% sərfəli

Rayon ort: 2,985 AZN/m²

Xətai

2 985 AZN/m²

Son 6 ay: +3.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 17224 Yeni: 4722 Tələb: Aşağı
51 176 USD
87 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
I

Invest Home - İsmayıl

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi