Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 85 m²

Bakı, Xətai · Ipoteka.AZ

Satış EML-122871 3
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

85.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

7 / 9

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Xətai rayonu, Qədir Məmmədov küçəsi, Təzə Bravoyla üz-bəüz. Həzi Aslanov metrosuna yaxın. 9 mərtəbəli Kiyev Lahiyəli binanın orta blok 7-ci mərtəbəsində yerləşən, ümumi sahəsi 82 kv-m olan, 3 otaqlı təmirli qismən əşyalı mənzil satılır. Sənədi Çıxarışdır(kupça) ipotekaya yararlı. Qaz,su,ışıq daimidir, mərkəzi istilik sistemi var. Ətraflı məlumat üçün qeyd olunan nömrə ilə əlaqə saxlayın

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,188 AZN/m²

Ortadan 26.7% sərfəli

Rayon ort: 2,985 AZN/m²

Xətai

2 985 AZN/m²

Son 6 ay: +3.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 17224 Yeni: 4722 Tələb: Aşağı
109 412 USD
186 000 AZN
Kupçalı
İ

İnvest Home Anar Aliyev

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi