Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 85 m²

Bakı, Yasamal · Nəriman Nərimanov prospekti · YeniEmlak.AZ

Satış EML-112823 2
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

85.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 6

Təsvir

KUPÇALI VƏ İPOTEKAYA YARARLI !!! Yasamalda Mərkəzi parkın yaxınlığında 21ci əsr məktəbinin yanında 6 mərtəbəli Ekspremental proyektli binada QANUNİ 3 otaqlı, təmirli mənzil satılır! Ətrafda hər növ iaşə obyektləri mövcuddur Qaz, su, işıq daimidir Ofis haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,929 AZN/m²

Ortadan 0.2% baha

Rayon ort: 2,924 AZN/m²

Yasamal

2 924 AZN/m²

Son 6 ay: +0.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.00%

Aktiv: 8111 Yeni: 1520 Tələb: Aşağı
249 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
E

Elsever bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi