Şəkil yoxdur

Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 80 m²

Bakı, Xətai · Xətai rayonu , Köhnə Günəşli qəsəbəsində yerləşir · YeniEmlak.AZ

Satış EML-000107 50
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

80.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

2 / 9

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

İPOTEKAYA YARARLI MƏNZİL !!! QAZLI VƏ ÇIXARIŞLI!!! Xətai rayonu , Köhnə Günəşli qəsəbəsi İnqilab İsmayılov küçəsində yerləşən, köhnə tikili Leninqrad proyektli 9 mərtəbəli binanın 2 ci mərtəbəsində sahəsi 80 kvm olan 3 otaqlı təmirli mənzil satılır.Mənzil orta blok yelçəkəndir.İşıq,su,qaz daimidir. İstilik sistemi mərkəzidir. Yaxınlıqda məktəb, bağça, marketlər və digər yaşam üçün əhəmiyyətli obyektlər yerləşir.Bina infrastruktur cəhətdən əlverişli ərazidə yerləşir, Əlavə məlumat və mənzilə baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Sənəd Çıxarış(Kupça). Qiymət 165 000 Azn. Şirkət komissiyası 1 % təşkil

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,063 AZN/m²

Ortadan 30.7% sərfəli

Rayon ort: 2,978 AZN/m²

Xətai

2 978 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +18.30%

Aktiv: 13110 Yeni: 2755 Tələb: Aşağı
89 189 EUR
165 000 AZN
Kupçalı
A

Ayxan bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi