Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 80 m²

Sumqayıt, 8-ci mikrorayon · Sumqayit seheri · YeniEmlak.AZ

Satış EML-112064 8

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

80.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

1 / 9

Təsvir

Sumqayıt şəhəri 18-ci mikrorayon, 9 mərtəbəli binanın 1-ci mərtəbəsi Kiyev layihəli, 3 otaqlı mənzil satılır. Mənzil yerdən hündürdür, zirzəmisi qurudur. Otaqlar genişdir, hamam və tualet ayrı-ayrıdır. Mərkəzi istilik sistemi mövcuddur. Ev təmirsizdir, istədiyiniz kimi təmir edib dizayn edə bilərsiniz. Hal-hazırda mənzildə kirayəçi qalır. Real alıcı ilə razılaşma mümkündür. ? Evinizin tez və sərfəli qiymətə satılmasını istəyirsinizsə, bizə müraciət edin – sizə kömək edərik!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,200 AZN/m²

Ortadan 56.5% sərfəli

Rayon ort: 2,759 AZN/m²

8-ci mikrorayon

2 759 AZN/m²

Son 6 ay: -7.4%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -29.70%

Aktiv: 672 Yeni: 142 Tələb: Aşağı
96 000 AZN
Kupçalı
E

Elcin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi