Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 80 m²

Bakı, Suraxanı · Hövsan qəsəbəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-182867 8
16 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

80.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

1 / 5

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Hövsan qəsəbəsində 3 otaqlı mənzil satılır Eksperimental layihəli, daş binada yerləşən 3 otaqlı mənzil satışa təqdim olunur. Mənzil haqqında: Ümumi sahə: 80 kv.m 5 mərtəbəli binanın 1-ci mərtəbəsi (bel-etaj) Geniş və funksional otaq bölgüsü Yaşayış üçün əlverişli planlama Bina xüsusiyyətləri: Daş tikili – yayda sərin, qışda isti Sakit və rahat yaşayış mühiti Qiymət: 120 000 AZN Real alıcı ilə yerində endirim mümkündür Ətraflı məlumat və baxış üçün yalnız WhatsApp vasitəsilə əlaqə saxlayın.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,500 AZN/m²

Ortadan 21.4% sərfəli

Rayon ort: 1,908 AZN/m²

Suraxanı

1 908 AZN/m²

Son 6 ay: -1%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.80%

Aktiv: 2732 Yeni: 528 Tələb: Aşağı
70 588 USD
120 000 AZN
Kupçalı
C

Caspian Estate

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi