Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 80 m²

Bakı, Suraxanı · Suraxanı rayonu, Qaraçuxur qəsəbəsi, “Tatlım Un Məmulatları” · YeniEmlak.AZ

Satış EML-181673 4
16 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

80.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

9 / 9

Təsvir

TƏCİLİ GÖZƏL FÜRSƏT! Suraxanı rayonu, Qaraçuxur qəsəbəsi, “Tatlım Un Məmulatları” yaxınlığında Kiev layihəli, 3 otaqlı mənzil satılır. - Mərtəbə: 9/9 - Orta mənzil - Qaz, su, işıq daimidir - İstilik sistemi: mərkəzi - Sənəd: çıxarış (kupça) - Layihə: Kiev (ipotekaya yararlıdır) - İnfrastruktur: məktəblər, bağça, supermarketlər, bazar və s. yaxınlıqda Komissiya haqqı 1 % təşkil edir. Səhifəmizdə digər fərqli ərazilərdəki mənzillərlə də tanış ola bilərsiniz. Relax Home şirkəti ilə mənzil sahibi olmaq və ya satmaq üçün hər gün saat 09:00-dan etibarən əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,613 AZN/m²

Ortadan 15.6% sərfəli

Rayon ort: 1,910 AZN/m²

Suraxanı

1 910 AZN/m²

Son 6 ay: -0.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +2.30%

Aktiv: 3333 Yeni: 856 Tələb: Aşağı
75 882 USD
129 000 AZN
Kupçalı
B

Bəhruz Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi