Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 78 m²

Bakı, Səbail · İbrahim Məmmədov küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-152278 2
3 dəq piyada İçərişəhər metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

78.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

11 / 16

Təsvir

? Satılır.2 otaqlı mənzil çox rahatlıqla 1ci işıqla 3 otağa çevirmək olar bütün otaqların pəncərəsi olmaq şərti ilə mənzlin dənizə və bayıl qəsəbəsinə gözəl mənzərəsi var evin içdən içə 78 kvadratdı.mənzildə 2 sanitar qovşağ var ? 14 mərtəbəli binanın 11-cı mərtəbəsi ? 3 ədəd lift mövcuddur ? Kupçalıdır ? Qaz, ? su, ? işıq və ? internet daimidir ? Bazarstore, Araz market və digər iaşə obyektlərinə yaxın ? İnfastruktur baxımından ideal ərazidə yerləşir ? Real alıcıya endirim olacaq! İÇƏRİ ŞƏHƏR METROSUNA MAŞINILA 3 DƏQİQƏLİK MƏSAFƏDƏ YERLƏŞİR BİNA BİNA BAYRAQ MEYDANI İLƏ ÜZBƏ ÜZ YERLƏŞİR AÇARLAR MƏNDƏDİR NƏ ZAMAN LAZIM OLSA BAXMAQ OLAR ? Xidmət haqqı: Cəmi 1% İbrahim Məmmədov küç.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,192 AZN/m²

Ortadan 38.9% sərfəli

Rayon ort: 3,590 AZN/m²

Səbail

3 590 AZN/m²

Son 6 ay: +13.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +13.50%

Aktiv: 2851 Yeni: 820 Tələb: Aşağı
92 432 EUR
171 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
Q

Qaməddin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi