Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 76 m²

Bakı, Xətai · Telnov küçəsi Əhmədli qəsəbəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-108465 3
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

76.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

2 / 9

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

172.000 MANAT!!! Xətai rayonu, Əhmədli qəsəbəsi Telnov küçəsi QANUNİ 3 OTAQLI mənzil çıxarılır. 9 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində yerləşir. Ümumi sahəsi 76 kv/m-dir. Kiyev proyektidir və orta blokdur. İşıq, Su, Qaz daimidir. İstilik sistemi mərkəzidir. Sənəd KUPÇALIDIR. QİYMƏT: 172.000 AZN XİDMƏT HAQQI: Evin ümumi nağd dəyərinin 1 %-i Elit Estate Group Şirkəti olaraq sizə şəhər daxili və şəhərdən kənar mənzillərin və obyektlərin alışı, satışı, kirayəsi, bağ evi və villaların satış və kirayəsi, ipoteka kreditləri barədə məlumatın ötürülməsi xidmətlərini sizə təqdim edirik!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,263 AZN/m²

Ortadan 24.4% sərfəli

Rayon ort: 2,993 AZN/m²

Xətai

2 993 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
172 000 AZN
Kupçalı
L

Lalə xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi