Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 75 m²

Bakı, Binəqədi · Binəqədi rayonu, Biləcəri qəsəbəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-197225 8

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

75.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

9 / 9

Təsvir

KUPÇALI... ƏLA TƏKLİF...!!!! Binəqədi rayonu, Biləcəri qəsəbəsi, Xurşidbanu Natavan küçəsində yerləşən orta təmirli mənzil satılır. Mənzil köhnə tikili 9 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsində yerləşir, ümumi sahəsi 75 kv.m olan, Qanuni 3 otaqdan ibarətdir. Otaqlara girişlər ayrı-ayrıdır və mənzil tam yelçəkən mənzildir. Komunallardan – Qaz, su, işıq daimi, istilik sistemi kombidir. Mənzil əşyasız satılır. Sənədi ÇIXARIŞ ( KUPÇADIR) və İpotekaya Tam Yararlı mənzildir. Binada yeni və müasir lift quraşdırılıb, bu da sakinlərin rahatlığı və komfortu üçün tam idealdır. Binanın geniş həyəti mövcuddur və bina bütün infrastukturlara yaxın ərazidə yerləşir. Əlavə məlumat və mənzilə baxış keçirtmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. QİYMƏT – 153000 AZN Ofisin xidmət haqqı 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,040 AZN/m²

Ortadan 13.8% sərfəli

Rayon ort: 2,365 AZN/m²

Binəqədi

2 365 AZN/m²

Son 6 ay: -3.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.00%

Aktiv: 6073 Yeni: 1908 Tələb: Aşağı
82 703 EUR
153 000 AZN
Təmirli Kupçalı
Ş

Şəms xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi