Şəkil yoxdur

Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 75 m²

Bakı, Əhmədli · Ipoteka.AZ

Satış EML-149730 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

75.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

8 / 9

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

HAZIR 7% -li İPOTEKA!!! Xətai rayonu, Əhmədli qəsəbəsi, Telnov küçəsində, Neapol dairəsinin yaxınlığında kiyev layihəli ümümi sahəsi 75 kv olan QANUNİ 3 OTAQLI mənzil satışa çıxarılır. Mənzil 9 mərtəbəli köhnə tikili binanın 8-ci mərtəbəsində yerləşir. Mənzildə qaz, su və işıq daimidi Mənzil Əşyalı satılır. İstilik sistemi: mərkəzi və kombi. Bina Əhmədli metrosuna ayaqla 10 dəqiqəlik məsafədədir. Mənzilin sənədi ÇIXARIŞDIR ( KUPÇA ).Mənzil hal hazırda dövlət ipotekasındadır:İLKİN ÖDƏNİŞ: 86000 AZNAYLIQ ÖDƏNİŞ: 920 AZN ( sığorta daxil ).QALIQ MÜDDƏT: 22 İL FAİZ DƏRƏCƏSİ6 7% QALIQ BORC: 105000 AZN XİDMƏT HAQQI: 1000 AZN

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,547 AZN/m²

Ortadan 7.5% sərfəli

Rayon ort: 2,752 AZN/m²

Əhmədli

2 752 AZN/m²

Son 6 ay: +2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.40%

Aktiv: 3508 Yeni: 1217 Tələb: Aşağı
103 243 EUR
191 000 AZN
Kupçalı
L

Leyla Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi