Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 73 m²

Bakı, Qaraçuxur · Ipoteka.AZ

Satış EML-137537 2
18 dəq piyada Neftçilər metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

73.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 9

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Bakı şəhəri, Suraxanı rayon, Qaraçuxur qəsəbəsi, Maşallah marketin önündə, 9mərtəbəli köhnə tikili Leninqrad lahiyəli binanın, 5 ci mərtəbəsində, ümumi sahəsi 73kv/m olan tam təmirli qanuni 3 otaqlı orta blok mənzil satılır. Qaz, işıq və su daimidir. Hal hazırda 500azn kirayə verilib. ƏŞYALAR QALIR.Sənəd: çıxarış İPOTEKAYA YARARLI!!!Qiymət: 155.000Xidmət haqqı: 1% !!!QEYD: Hazır ipoteka deyil. Evi almaq istəyən şəxs dövlət ipotekası üçün BANKA və ya FONDA müraciət etməlidir, aylıq ödənişlər banka ödənilir. İlkin və aylıq ödəniş təxminən aşağıdakı kimi hesablanacaq. İlkin ödəniş 15% üzərindən hesablanıb.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,123 AZN/m²

Ortadan 34.3% sərfəli

Rayon ort: 3,231 AZN/m²

Qaraçuxur

3 231 AZN/m²

Son 6 ay: -25.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -33.20%

Aktiv: 1798 Yeni: 121 Tələb: Aşağı
83 784 EUR
155 000 AZN
Kupçalı
N

Nizami

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi