Şəkil yoxdur

Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 72 m²

Sumqayıt, 3-cü mikrorayon · Sumqayıt ş. 13-cü mikrorayon · YeniEmlak.AZ

Satış EML-000112 52

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

72.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 5

Sənəd tipi

Kupça

Kabel TV

Var

Eyvan

Var

Təsvir

Sumqayıt ş. 13-cü mikrorayon 5/3-də 3 otaqlı Leninqrad layihəli mənzil satılır. Təmirsiz mənzildir. 2 tərəfə eyvanı var (7 m və 3 m). Otaqların girişləri ayrı-ayrıdır. Qaz, su, işıq daimidir. Sənədləri qaydasındadır, çıxarışlı(kupçalı) mənzildir. Xahiş olunur, real alıcılar əlaqə saxlasın.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,542 AZN/m²

Ortadan 11.2% sərfəli

Rayon ort: 1,736 AZN/m²

3-cü mikrorayon

1 736 AZN/m²

Son 6 ay: +0.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +7.20%

Aktiv: 397 Yeni: 118 Tələb: Aşağı
111 000 AZN
Kupçalı
V

Vasitəçi- Vasif

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi