Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 72 m²

Sumqayıt, 9-cu mikrorayon · Sumqayit seh. 9-cu mkr. 5/4 3 otaq leninqrad layiheli menzil satilir. Seliqeli evdir. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-016963 178

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

72.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

4 / 5

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Eyvan

Var

Təsvir

Sumqayit seh. 9-cu mkr. 5/4 3 otaqli menzil satilir. Leninqrad layiheli evdir. Orta menzildir. Seliqeli evdir. Menzilin 2 eyvani (her bir eyvanin uzunlugu 6.40 metrdir) var. Otaqlarin ve sanitar qovsaginin girisleri ayri ayridir. Bina munasib yerde yerlesir. Mekteb, baxca, park yaxin erazide yerlesir. Qiymeti 127000 man. WhatsApp ve telefon 055-788-94-03 Fuad.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,764 AZN/m²

Ortadan 31.8% sərfəli

Rayon ort: 2,585 AZN/m²

9-cu mikrorayon

2 585 AZN/m²

Son 6 ay: +35.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.50%

Aktiv: 988 Yeni: 233 Tələb: Aşağı
127 000 AZN
Təmirli Kupçalı
F

Fuad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi