Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 70 m²

Bakı, Əhmədli · Ipoteka.AZ

Satış EML-179596 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

70.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

1 / 9

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

MÖHTƏŞƏM FÜRSƏT!!! TƏCİLİ SATILIR!!! FÜRSƏTİ QAÇIRTMAYIN!!! KUPÇALI!!!Xətai Rayonu, Əhmədli Ərazisi, Neapol Dairəsində, Ümumi Sahəsi 70kv/m olan,9 Mərtəbəli Binanın 1-ci Mərtəbəsində,TAM TƏMİRLİ Mənzil SATIŞDADIR!!!Binada Qaz,Su,İşıq daimidir. 2 Otaqdan 3 Otağa Düzəldilib.İstilik Sistemi Kombidir.Kiyev Lahiyəsidir.Otaqlar geniş və işıqlıdır.Evin Altında Ofis Yerləşir, İcarəyə Vermək Üçün Super Təklifdir!Əla İnfrastruktur, yaşayış üçün əlverişli ərazidir.Əlavə Məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.QİYMƏT: 155.555 AZNOFİSİN XİDMƏT HAQQI: 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,222 AZN/m²

Ortadan 19.5% sərfəli

Rayon ort: 2,762 AZN/m²

Əhmədli

2 762 AZN/m²

Son 6 ay: +2.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.10%

Aktiv: 3310 Yeni: 1022 Tələb: Aşağı
155 555 AZN
Kupçalı
M

Mina Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi