Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 70 m²

Bakı, Nərimanov · Heydər Əliyev prospekti · Ev10.Az

Satış EML-114502 3
15 dəq piyada Bakmil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

70.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 5

Təsvir

HEYDƏR ƏLİYEV MƏRKƏZİ MƏNZƏRƏLİ. RƏSSAMLIQ AKADEMİYASIna yaxın. Heydər Əliyev prospektində. 5 mərtəbəli binanın (xruşovka) 3- cü mərtəbəsində, qanuni 3 otaqlı mənzil satılır. ORTA BLOK. 2 balkonu var. 1-i Heydər Əliyev Mərkəzi mənzərəli, digəri həyətə baxır. Daimi qaz, su, işıq. Nəqliyyat, ailəvi istirahət, şopinq və, ən önəmlisi, təhlükəsizlik baxımından çox əlverişli yerdə yerləşir. XİDMƏT HAQQI: 1%.

С ВИДОМ НА ЦЕНТР ГЕЙДАРА АЛИЕВА. Вблизи АКАДЕМИИ ХУДОЖЕСТВ. На проспекте ГЕЙДАРА АЛИЕВА. На 3-м этаже 5-и этажного здания (хрущовка), продается законная 3-х комнатная квартира. БЛОК СРЕДНИЙ. Имеется 2 балкона. Первый с видом на ЦЕНТР ГЕЙДАРА АДИЕВА, второй на внутренний двор. Вода, газ, свет постоянно. ОТЛИЧНОЕ МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ. ОПЛАТА УСЛУГ: 1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,857 AZN/m²

Ortadan 26.7% sərfəli

Rayon ort: 3,898 AZN/m²

Nərimanov

3 898 AZN/m²

Son 6 ay: -18.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -17.50%

Aktiv: 11150 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
200 000 AZN
Təmirli Kupçalı
N

Namiq

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi