Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 70 m²

Sumqayıt, 5-ci mikrorayon · 5mkr · YeniEmlak.AZ

Satış EML-207931 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

70.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 5

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Sumqayıt şəhəri 5 mikrorayon 5/2 mərtəbəsi qanuni 3 otaqlı mənzil 115000azn satılir. 2 eyvanı var. Ümumi sahəsi 70kv yaxındır. Dövlət İstilik sistemi ilə təmin olunub. İnfrastrukturu əladır. Bu ərazidə kirayəyə təlabat çoxdu. Alıb kirayə vermək üçündə əla variantdır. Vacap aktivdir. 5 mikrorayonda 2 məktəb 15 saylı ve İstedad liseyi, 2 bağça , İdman kompleksi, Gənclər evi, Dompioner, İnternat var. Yaxınlığında Heydər park , Kimyaçılar, Bulvar , Pioner, Bazar. Bakıya burdan gediş çox rahatdır. Alıcı tərəfindən Xidmət haqqı 1 faiz. Ətrafli məlumat üçün əlaqə saxliya bilərsiniz. Vacap aktivdir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,643 AZN/m²

Ortadan 9.4% sərfəli

Rayon ort: 1,814 AZN/m²

5-ci mikrorayon

1 814 AZN/m²

Son 6 ay: +1.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +16.20%

Aktiv: 269 Yeni: 75 Tələb: Aşağı
115 000 AZN
Kupçalı
D

Dayandur Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi