Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 68 m²

Sumqayıt, 5-ci mikrorayon · Sumqayıt şəhəri 5-ci mkr Gənclər Evinin yanı · YeniEmlak.AZ

Satış EML-017654 115

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

68.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

4 / 5

Təsvir

Sumqayıt şəhəri, 5-ci mikrorayon – 3 otaqlı mənzil SATILIR 5 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsi Yaşayış sahəsi: 68 m² Sənəd: Çıxarış (Kupça) Qanuni 3 otaq Tam təmirli Əşyalı satılır Mənzildə qalacaq əşyalar: • Kondisioner • Mətbəx mebeli • Yataq dəsti • Dəhliz dolabı • TV • Çarpayı və kreslo Qiymət: 116.000 AZN TƏCİLİ – dəyərindən aşağı Birbaşa sahibindən Qiymət ev sahibinin təyin etdiyi məbləğdir Xidmət haqqı alan şəxs üçün 1% rieltor xidmət haqqı ödənilir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,706 AZN/m²

Ortadan 4.6% sərfəli

Rayon ort: 1,788 AZN/m²

5-ci mikrorayon

1 788 AZN/m²

Son 6 ay: -0.2%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +13.50%

Aktiv: 251 Yeni: 77 Tələb: Aşağı
68 235 USD
116 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
A

Azad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
5 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi