Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 67 m²

Sumqayıt, 9-cu mikrorayon · Sumqayıt şəhər 9-cu mikrorayon · YeniEmlak.AZ

Satış EML-116705 9

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

67.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 9

Təsvir

Sumqayıt şəhəri 9-cu mikrorayonda 9/5-ci mərtəbəsində qanuni 3 otaqlı Kiyev Layihəli sadə səliqəli mənzil satılır. Bina Şərq bazarına yaxın ərazidə yerləşir. Otaqların və Sanitar qovşağının girişləri ayrı- ayrıdı. Evin polu Parketdir, Qapılar yığılma qapılardı və Pəncərələr plastikdir ( PVC ). Hər iki tərəfə balkonu var. Su, qaz, işıq daimidir.. Mənzildə Mətbəx mebeli qalacaq. Lifti yenidir. Real alıcıya endirim olacaq. Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Xidmət haqqı alıcı tərəfindən 1% ödəniləcək.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,716 AZN/m²

Ortadan 33.7% sərfəli

Rayon ort: 2,590 AZN/m²

9-cu mikrorayon

2 590 AZN/m²

Son 6 ay: +35.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.20%

Aktiv: 794 Yeni: 148 Tələb: Aşağı
115 000 AZN
Təmirli Kupçalı
A

Anar

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi