Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 65 m²

Bakı, Nizami · Ruslan 93un yani Qara Qarayev erazisi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-151506 4
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

65.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 9

Təsvir

Nizami Rayonu Qara Qarayev erazisinde 9mertebenin 5ci mertebesinde orta blokda yerlesir.Istilik sistemi merkezidir,pvc pencereler,qaz,su,isiq ela seviyyededir.Erazinin etrafinda baxca,mekteb,market,obyektler ile coxluq teskil edir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,646 AZN/m²

Ortadan 18.8% baha

Rayon ort: 3,070 AZN/m²

Nizami

3 070 AZN/m²

Son 6 ay: +4.2%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.30%

Aktiv: 9194 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
139 412 USD
237 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
B

Baku New City Dasinmaz Emlak

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi