Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Köhnə tikili
Ümumi sahə
65.00m²
Otaq sayı
3
Mərtəbə
1 / 9
Təmiri
Təmirli
Sənəd tipi
Kupça
Kombi
Var
Təsvir
🏢 Mənzil satılır 📍 Yeni Günəşli qəsəbəsində 🛏 2 otaqdan 3 otağa düzəlmə 🏬 9 mərtəbəli binanın 1-ci mərtəbəsi 🚪 Blok giriş deyil – həyətdən ayrıca giriş 🌳 Parka birbaşa çıxışı var 🏪 Alt hissəsi obyekt olduğu üçün həm yaşayış, həm də kommersiya üçün əlverişlidir 🪑 Əşyasız satılır 📑 Sənəd: Çıxarış (Kupça) 💰 Qiymət: 125.000 AZN 📌 Ofis haqqı: 1% İnfrastruktur baxımından əlverişli ərazidə yerləşir. Yaxınlıqda məktəb, bağça və marketlər mövcuddur.
Xəritə
Bazar analitikası
1,923 AZN/m²
Ortadan 0.8% baha
Rayon ort: 1,908 AZN/m²
1 908 AZN/m²
Son 6 ay: -1%
Rayon orta qiymət
Stabil
Son 3 ay: -1.80%