Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 128 m²

Bakı, Səbail · ул низами · YeniEmlak.AZ

Satış EML-189978 8
3 dəq piyada İçərişəhər metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

128.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

2 / 4

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Satılır – şəhər mərkəzində Nizami küçəsi, Papa John’s yaxınlığında yerləşən 4 otaqdan 3 otağa düzəlmə geniş mənzil. 4 mərtəbəli daş binanın 2-ci mərtəbəsində yerləşir, ümumi sahəsi 128 m²-dir. Mənzildə 2 sanuzel, jakuzili hamam və 6 metr hündür tavanlar mövcuddur ki, bu da xüsusi genişlik və prestij hissi yaradır. Yüksək səviyyəli, dizayner üslublu əla təmir olunub. Lokasiya çox əlverişlidir – bulvar, metro, məktəblər, restoranlar və bütün mağazalar piyada məsafəsindədir. Şəhərin tam mərkəzində yerləşdiyi üçün həm rahat yaşayış, həm də investisiya baxımından ideal seçimdir. ________________________________________ Продаётся просторная квартира в центре города на улице Низами, рядом с Papa John’s. Квартира перепланирована из 4-комнатной в 3-комнатную, расположена на 2 этаже 4-этажного каменного здания, общая площадь 128 м². В квартире 2 санузла, один с джакузи, а также потолки высотой 6 метров, что создаёт ощущение пространства и премиального уровня. Выполнен дорогой дизайнерский ремонт высокого качества. Отличное расположение – рядом бульвар, метро, школы, рестораны и все магазины в пешей доступности. Идеальный вариант как для комфортного проживания, так и для выгодной инвестиции. (Миркамал)

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,125 AZN/m²

Ortadan 13% sərfəli

Rayon ort: 3,592 AZN/m²

Səbail

3 592 AZN/m²

Son 6 ay: +13.9%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +0.00%

Aktiv: 2123 Yeni: 355 Tələb: Aşağı
235 294 USD
400 000 AZN
Kupçalı
A

Azerbaijan Realty Partners

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi