Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 125 m²

Bakı, Səbail · Üzeyir Hacıbəyov küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-192099 2
3 dəq piyada İçərişəhər metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

125.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

6 / 16

Təsvir

DƏNİZ MƏNZƏRƏLİ Səbail rayonunda, mərkəzdə yerləşən mənzil satışa təqdim olunur. Mərkəzi Hökumət Evinin arxası,Müslüm Maqomayev yaşamış bina Tam təmirli və əşyalıdır İstilik sistemi mövcuddur Qaz, su və işıq daimidir Binada 2 lift var 15 m² geniş lodjiya (balkon) Dənizə gözəl mənzərə Yaxınlıqda Azadlıq meydanı, Azərbaycan Dövlət Pedaqoji Universiteti, Səməd Vurğun parkı yerləşir. 28 May və Sahil metro stansiyalarına yaxın məsafədədir. Binanın mühafizə sistemi mövcuddur. Aşağısında gözəllik salonları, idman mərkəzləri və marketlər fəaliyyət göstərir. Yaşamaq üçün çox əlverişli yerdə yerləşir. Əlavə məlumat üçün zəng edə bilərsiniz. Ofis haqqı-1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,904 AZN/m²

Ortadan 8% baha

Rayon ort: 3,616 AZN/m²

Səbail

3 616 AZN/m²

Son 6 ay: +14.7%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +13.50%

Aktiv: 2851 Yeni: 820 Tələb: Aşağı
287 059 USD
488 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
J

Jalə x

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi