Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 120 m²

Bakı, Nərimanov · Heydər Əliyev prospekti · Ev10.Az

Satış EML-067841 3
7 dəq piyada Bakmil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

120.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

2 / 5

Təsvir

MONTİNDƏ. HEYDƏR ƏLİYEV PROSPEKTİNDƏ TƏCİLİ TİBBİ YARDIM YAXINLIĞINDA. STALİNKA. 5 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində, QANUNİ, 3 otaqlı mənzil satılır. Ümumi sahəsi 120 kv.m. (artırma var). Yerləşim yeri, hər baxımdan, çox əlverişlidir. Daimi su, qaz,işıq. XİDMƏT HAQQI: 1%. НА МОНТИНО. Вблизи ПРОСПЕКТА ГЕЙДАРА АЛИЕВА и ОТДЕЛЕНИЯ СКОРОЙ ПОМОЩИ. СТАЛИНКА. На 2-м этаже 5-и этажного здания, продается, ЗАКОННАЯ, 3 комнатная квартира. Общая площадь 120 кв.м. (имеется пристройка). Местоположения отличное. Вода, газ, свет постоянно. ОПЛАТА УСЛУГ: 1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,017 AZN/m²

Ortadan 48.3% sərfəli

Rayon ort: 3,900 AZN/m²

Nərimanov

3 900 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -17.50%

Aktiv: 11150 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
242 000 AZN
Təmirli Kupçalı
N

Namiq

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi