Satılır 3 otaqlı həyət evi 80 m²

Bakı, Suraxanı · Emlak.Az

Satış EML-064316 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

80.00m²

Otaq sayı

3

Təsvir

TƏCİLİ SATIŞ: HOVSAN, YELKƏN BAĞLARI MASSİVİNDƏ MODERN HƏYƏT EVİ

​Hovsan qəsəbəsinin ekoloji təmiz və nüfuzlu ərazilərindən sayılan "Yelkən Bağları" massivində, müasir standartlara uyğun təmir olunmuş fərdi yaşayış evi satışa çıxarılıb.

​Əsas texniki göstəricilər:

​Torpaq sahəsi: 2 sot

​Yaşayış sahəsi: 80 m² + 10 m² teras

​Otaq sayı: 3 otaq

​Sənəd: Çıxarış (Kupça) və Texpasport

​Üstünlüklər və təchizat:

​Ev yüksək keyfiyyətli materiallarla tam təmir olunub.

​Mətbəx mebeli və dəhlizdəki geniş güzgülü qarderob qiymətə daxildir.

​Qaz, su və işıq təminatı daimidir.

​Həyət tammet daşla döşənib, giriş hissə estetik sürahilərlə bəzədilib.

​Evin geniş terası istirahət üçün çox əlverişlidir.

​Qiymət və şərtlər:

​Satış qiyməti: 107,000 AZN

​Xidmət haqqı: Daşınmaz əmlak agentliyi (ofis) haqqı 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,338 AZN/m²

Ortadan 30% sərfəli

Rayon ort: 1,910 AZN/m²

Suraxanı

1 910 AZN/m²

Son 6 ay: -0.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +2.70%

Aktiv: 3365 Yeni: 868 Tələb: Aşağı
62 941 USD
107 000 AZN
Təmirli Kupçalı
O

Orxan bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi