Satılır 3 otaqlı həyət evi 66.6 m²

Bakı, Sabunçu · Aydınbəyov küç · Bina.Az

Satış EML-235556 5
12 dəq piyada Əhmədli metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

66.60m²

Otaq sayı

3

Torpaq sahəsi

0.40 sot

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Kamsamol dairəsi Aydınbəyov küçəsində Al marketin arxası əsas yolun qırağında, trasdan 15-20 metr içəri 3 otaq təmirli mənzil satılır.Heyeti 0,4 kv,m. Işıq,su, qaz, kanalizasiya, kombi,1 tonluq su çəni var.Qışda ev isti olur, divarlar 2 daşdı.Senedi-belediye və qeydiyyat ilə.Zeng çatmasa watsap var

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,877 AZN/m²

Ortadan 16.3% sərfəli

Rayon ort: 2,241 AZN/m²

Sabunçu

2 241 AZN/m²

Son 6 ay: -3.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +13.70%

Aktiv: 3845 Yeni: 1185 Tələb: Aşağı
67 568 EUR
125 000 AZN
Təmirli
P

Pərviz

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi