Satılır 3 otaqlı həyət evi 190 m²

Bakı, Binəqədi · Y.Huseynov kuc · YeniEmlak.AZ

Satış EML-186016 6

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

190.00m²

Otaq sayı

3

Torpaq sahəsi

1.50 sot

Təsvir

Bileceri qes Avtavaqzal met 10deq mesafede 1.5sotda 2mertebe;i yaxsi temirli ewyalari (Elektra avadanliqlar goturulecek) ile heyet evi satilir.1ci mertebe qaraj eleve 2otaqdan ibaretdir temir olunmayib 2ci mertebe 3otaq metbext s/q yerlewir.Ev cox gozel yerde yerlewir.SU QAZ IWIQ daimidir.Yaxinliginda mektebler uwaq baxcasi marketler istirahet parki yerlewir.Eleve suallar ucun zehmet olmasa zeng edin

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,105 AZN/m²

Ortadan 52.7% sərfəli

Rayon ort: 2,339 AZN/m²

Binəqədi

2 339 AZN/m²

Son 6 ay: -4.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -16.90%

Aktiv: 4265 Yeni: 797 Tələb: Aşağı
123 529 USD
210 000 AZN
Təmirli Kupçalı
V

VUQAR

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi