Satılır 3 otaqlı həyət evi 120 m²

Bakı, Suraxanı · Serq Massivi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-185516 5
16 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

120.00m²

Otaq sayı

3

Torpaq sahəsi

4.00 sot

Təsvir

Qaraçuxurda, Şərq massivində geniş həyəti olan tam təmirli ev satılır! Məkan: Qaraçuxur qəsəbəsi, Şərq massivi. Torpaq sahəsi: 4 sot. Otaq sayı: 3 otaq. Təmir: Ev yüksək səviyyədə, zövqlə təmir olunub. Geniş və işıqlı otaqları var. Həyət: Çox geniş və rahat həyəti var, istirahət üçün əla şəraitə malikdir. Qiymət: 188,000 AZN. Həm yaşayış, həm də rahatlıq axtaranlar üçün ideal seçimdir. Real alıcı ilə qiymətdə razılaşmaq olar. evin elave padvalida var

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,567 AZN/m²

Ortadan 17% sərfəli

Rayon ort: 1,887 AZN/m²

Suraxanı

1 887 AZN/m²

Son 6 ay: -1.3%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.80%

Aktiv: 2732 Yeni: 528 Tələb: Aşağı
188 000 AZN
Təmirli Kupçalı
B

Baku New City Dasinmaz Əmlak

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi