Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Ev / Villa
Ümumi sahə
108.00m²
Otaq sayı
3
Torpaq sahəsi
1.20 sot
Təmiri
Təmirli
Təsvir
Ünvan: Bakı Şəhəri Sabunçu Rayonu Zabrat qəsəbəsi Yeni tikili, 1 mərtəbəli 1.220 sot tikilmiş yaşayış sahəsi 108 kv.m olan 3 otaqlı mənzil satışdadır
✔ Sənəd: Bələdiyyə ✔ Orta Təmirli ✔ Qaz, su, işıq daimidir ✔ Kombi istilik sistemi Su qizdirici ✔Yaşayış evində mərkəzi kanalizasiya sistemi mövcüddur ✔ Həyəti Yoxdur ✔ Wifi Mövcuddur ✔ Mətbəxdə isdi döşəmə
İnfrastruktur baxımından çox əlverişli ərazidə yerləşir Əsas Ana Yola 5 deqiqəlik məsafədə
• Məktəb 192 Nömrəli və Dövlət bağçaları • Supermarket Araz(Keçmiş Rahid Şadlıq sarayının yanı ) , Aptek Buta • Kafe və restoranlar • Şirniyyat və geyim mağazaları Nəqliyyat rahatlığı: 🚍 118 B və Butun marşurutlar evin yaxınlığından Koroglu metrosu istiqamətində keçir
💰 Qiymət: 73.500 AZN
Xəritə
Bazar analitikası
681 AZN/m²
Ortadan 55.6% sərfəli
Rayon ort: 1,532 AZN/m²
1 532 AZN/m²
Son 6 ay: +9.7%
Rayon orta qiymət
Artim
Son 3 ay: +68.80%