Satılır 3 otaqlı həyət evi 100 m²

Bakı, Suraxanı · Hovsan qəs · YeniEmlak.AZ

Satış EML-189053 8
16 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

100.00m²

Otaq sayı

3

Torpaq sahəsi

2.20 sot

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Hövsan kentde Buta Marketin 132 161 Nomreli Marsurutdarnin Dayanacaqna 6 Deyqiqeliy Mesafede Mektebin 118 Tam Orta Mektebin Baxcanin Yaxsi Mesafede 3 Sotun icinde 7 Das Kursulu Tam Temirli 3 Otaq isitme Sisdemi Kombi Qaz Su isiq Tel internet Dayimi Qiymet 74000 Azn

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

740 AZN/m²

Ortadan 60.6% sərfəli

Rayon ort: 1,879 AZN/m²

Suraxanı

1 879 AZN/m²

Son 6 ay: -1.7%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -2.00%

Aktiv: 2719 Yeni: 517 Tələb: Aşağı
74 000 AZN
Kupçalı
E

Elnur

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi