Satılır 2 otaqlı yeni tikili 94 m²

Bakı, Nəsimi · Ceyhun Səlimov · Ev10.Az

Satış EML-203127 3
10 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

94.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

11 / 17

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

GÖZƏL MƏNZİL SATIŞA ÇIXDI! ƏLA TƏKLİF! TƏLƏSİN SİZİNDƏ BELƏ MƏNZİLİNİZ OLSUN! ƏLA FÜRSƏT! Bina yerləşir "8 noyabr" metro stansiyasının düz yanında. "20 yanvar", "Memar Əcəmi" və "İnşaatçılar" metro stansiyalarına yaxın məsafədə. Binanın yeraltı qarajı, həyəti, həyətdə parking yeri, sakinlərin istirahəti üçün besedka, uşaqların oynaması üçün meydançası, ətrafında həyat üçün lazım olan bütün komunikasiyalar var. Mənzil YELÇƏKƏN, əla təmirli, işıqlı, gözəl, qanuni 2 otaqlı, 2 ayrı sanitar qovşağı, 2 hissəli dəhliz-holu, 1 böyük şüşəbənd balkonu (həm qonaq otağından, həmdə mətbəxdən çıxışı var) və böyük mətbəxi. Bahalı əşyalar qiymətə daxildir. Şəkillərdə gördüyünüz kimi, "gir yaşa"! İPOTEKAYA YARARLIDIR! OFİS HAQQI alıcıdan-1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,766 AZN/m²

Ortadan 23.1% sərfəli

Rayon ort: 3,599 AZN/m²

Nəsimi

3 599 AZN/m²

Son 6 ay: -4.7%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.10%

Aktiv: 12264 Yeni: 4153 Tələb: Aşağı
260 000 AZN
Təmirli Kupçalı
E

Emin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi