Satılır 2 otaqlı yeni tikili 91 m²

Bakı, Nəsimi · Mikayıl rəfili küç · Ev10.Az

Satış EML-206277 6
7 dəq piyada 28 May metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

91.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

8 / 18

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

Mənzil 28 May metro station çıxışında yerləşir. Kompleks həm yaşayış, həm də investisiya üçün çox əlverişlidir.

Şəhərin tam mərkəzi, piyada məsafədə park, ticarət mərkəzləri və biznes mərkəzləri, 24/7 mühafizə və təhlükəsizlik sistemi, Sürətli və müasir liftlər, Yeraltı avtodayanacaq, Qapalı və sakit həyət, Keyfiyyətli tikinti və müasir memarlıq üslubu, Qaz, su, işıq daimidir.

🏢 Mərtəbə: 18 mərtəbəli binanın 8-ci mərtəbəsi

🛏 Otaq sayı: 2 otaq (studiya tipli)

📐 Sahə: 91 kv.m

🪑 Təmir və vəziyyət: Tam təmirli və tam əşyalı

📄 Sənəd: Kupça (Çıxarış var)

🛋 Planlaşdırma:

Geniş və işıqlı qonaq otağı (mətbəxlə birgə studiya formatında)

Ayrı yataq otağı

Sanitar qovşaq

Balkonu mövcuddur.

Mənzil yüksək zövqlə dizayn olunub

Real alıcı ilə qiymətdə razılaşma mümkündür

Ofis haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,758 AZN/m²

Ortadan 4.2% baha

Rayon ort: 3,606 AZN/m²

Nəsimi

3 606 AZN/m²

Son 6 ay: -4.5%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.20%

Aktiv: 12049 Yeni: 3961 Tələb: Aşağı
342 000 AZN
Təmirli Kupçalı
F

Fərid

Etibarlı
Sürətli
Real foto
6 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi