Satılır 2 otaqlı yeni tikili 90 m²

Bakı, Nəsimi · Həsən Əliyev küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-194555 2
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

90.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

11 / 14

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR! Nəsimi rayonunda ideal yatırım fürsəti! Tibb Universitetinə piyada cəmi 3 dəqiqəlik məsafədə Tələbə Qəbulu Komissiyasının yaxınlığı, Həsən Əliyev küçəsi Əla vəziyyətdə qanuni 2 otaqlı mənzil! Kupça (Çıxarış) var İpotekaya yararlıdır Qaz, su, işıq daimidir Sənədlər tam qaydasındadır Təmirli və yaşayış üçün tam hazır Əla investisiya imkanı! Bu mənzili alaraq rahat şəkildə tələbələrə və ya ailəyə aylıq 1000 AZN icarəyə verə bilərsiniz. Bölgədə kirayə mənzillərə yüksək tələbat mövcuddur. İnfrastruktur baxımından çox əlverişli ərazi: Metro və ictimai nəqliyyata yaxın Universitetlər və məktəblər ətrafda Marketlər, apteklər, restoranlar, banklar bir neçə addımlıq məsafədə Rahat və prestijli yaşayış mühiti Mənzil həm yaşayış, həm də gəlir əldə etmək üçün ideal seçimdir! Ətraflı məlumat və mənzilə baxış üçün zəng edin! Ofis xidmət haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,222 AZN/m²

Ortadan 9.7% sərfəli

Rayon ort: 3,567 AZN/m²

Nəsimi

3 567 AZN/m²

Son 6 ay: -5.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -7.30%

Aktiv: 8274 Yeni: 1647 Tələb: Aşağı
170 588 USD
290 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
İ

İmral bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi