Satılır 2 otaqlı yeni tikili 90 m²

Bakı, Binəqədi · Mir Cəlal küçəsi · Ev10.Az

Satış EML-122891 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

90.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

7 / 17

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

🔥🏡 9 MKR-də Möhtəşəm Fürsət – Əşyalı 2 Otaqlı Mənzil Satılır! 🏡🔥

📍 Mir Cəlal küçəsi 🏢 17 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsi 📐 90 kv/m geniş sahə 🛋️ Qanuni 2 otaq 💰 Qiymət: 233,000 AZN (real alıcı ilə razılaşmaq mümkündür!)

✨ Mənzil haqqında: ✔️ Təmir yaxşı vəziyyətdədir ✔️ Otaqlar geniş və işıqlıdır ☀️ ✔️ Döşəmə mozaika parket ✔️ ♨️ Kombi istilik sistemi ✔️ 🌿 Açıq eyvan (mətbəx və qonaq otağından çıxış)

🛠️ Tam əşyalı satılır: ❄️ 2 kondisioner 📺 2 televizor 🧊 Soyuducu 🧺 Paltaryuyan 🛋️ Bütün mebellər daxil!

🏢 Binanın üstünlükləri: 🚗 Yeraltı qaraj 🌳 Geniş və rahat həyət 🚀 2 sürətli Siqma lift

💎 Həm rahat yaşayış, həm də gəlirli investisiya üçün ideal seçim!

📞 Ətraflı məlumat üçün zəng edib əlaqə saxlaya bilərsiniz 💼 Ofis haqqı: 1%

⚡️ Belə mənzillər bazarda çox qalmır – fürsəti qaçırmayın!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,589 AZN/m²

Ortadan 9.5% baha

Rayon ort: 2,364 AZN/m²

Binəqədi

2 364 AZN/m²

Son 6 ay: -3.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.70%

Aktiv: 5637 Yeni: 1610 Tələb: Aşağı
125 946 EUR
233 000 AZN
Təmirli Kupçalı
F

Fuad bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi