Satılır 2 otaqlı yeni tikili 88 m²

Xırdalan, Xırdalan · Xırdalan ş. · Tap.Az

Satış EML-238723 6

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

88.00m²

Otaq sayı

2

Təsvir

Xırdalan ş, AAAF Park Yaşayış Kompleksində yerləşən 6 mərtəbəli binanın 3-cu mərtəbəsində sahəsi 88 m² olan 3 otaqlı əla təmirli mənzil satılır. Mənzil şəxsi yaşayış üçün yüksək keyfiyyətli materiallarla yüksək zövqlə təmir olunub. Su işıq və lift daimi işləyir. Yaxınlıqda dayanacaq, məktəb, bağça, lissey, marketlər, restoranlar və s. bütün iaşə obyektləri var. Sənədi müqavilədir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,511 AZN/m²

Ortadan 3.5% sərfəli

Rayon ort: 1,566 AZN/m²

Xırdalan

1 566 AZN/m²

Son 6 ay: -0.1%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.70%

Aktiv: 2119 Yeni: 944 Tələb: Aşağı
133 000 AZN
S

Sahib

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi