Satılır 2 otaqlı yeni tikili 87 m²

Bakı, Nərimanov · Bakı, Ağa Nemətulla küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-159432 2
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

87.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

14 / 17

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Nərimanov metrosun addımlıq məsafədə, Saatlı binanın yanında !!! İdeal bölgü, skvaznoy, qanuni 2 otaq, 2 sanitar qovşaq və balkon !!! - 17/14 - 87 kv - qanuni 2 otaq Şirkət xidməti 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,046 AZN/m²

Ortadan 21.8% sərfəli

Rayon ort: 3,895 AZN/m²

Nərimanov

3 895 AZN/m²

Son 6 ay: -18.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -23.00%

Aktiv: 15216 Yeni: 4492 Tələb: Aşağı
143 243 EUR
265 000 AZN
Kupçalı
Z

Zamiq bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi