Satılır 2 otaqlı yeni tikili 86 m²

Bakı, Masazır · Tap.Az

Satış EML-103877 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

86.00m²

Otaq sayı

2

Təsvir

ÇOOOOX TƏCİLİ SATILIR KUPÇALI ƏŞYALI MƏNZİL SATILIR MASAZIR QURTULUŞ 93DƏ İNTEQRAL ƏRAZİSİNDƏ. Masazır Qurtuluş 93də İnteqral ərazisində tamtəmirli əşyalı mənzil satılır 2 otaqlı mənzil hamam sanitar qovşağı ayrı-ayrı mətbəx yerləşir su işıq internet daimidir istilik sistemi mərkəzi istilik sistemidir yaxınlığında məktəb binası bağça marketlər dayanacaq bazar park xəstəxana bütün növ iaşə obyektləri infrastruktur yerləşir kompleksdə hər cürə şərait yaradılıb KUPÇALI KREDİT VƏ BARTER YOXDUR NƏĞD ŞƏKİLDƏ SATILIR ƏŞYALI MƏNZİL SATILIR MASAZIR QURTULUŞ 93DƏ XİDMƏT HAQQI ALICI TƏRƏFİNDƏN 1% TƏŞKİL EDİR 6/6 mərtəbəsində yerləşən mənzil

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

929 AZN/m²

Ortadan 40.8% sərfəli

Rayon ort: 1,568 AZN/m²

Masazır

1 568 AZN/m²

Son 6 ay: -11.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -6.30%

Aktiv: 6154 Yeni: 1765 Tələb: Aşağı
43 189 EUR
79 900 AZN
R

Ramin ( Vasitəçi-Agent )

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi