Satılır 2 otaqlı yeni tikili 85 m²

Bakı, Sabunçu · Nardaran qəsəbəsi · Ev10.Az

Satış EML-204905 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

85.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 7

Təmiri

Təmirli

Kombi

Var

Təsvir

Xəzər dənizinin sahilində, elit *Sea Breeze* kompleksində yerləşən, tam təmirli və zövqlə dizayn olunmuş 7 mərtəbəli binanın 2- ci mərtəbəsində sahəsi 85 kv.m olan super təmirli 2 otaqlı mənzil satılır. Mənzilin təmirində yüksək keyfiyyətli materiallardan istifadə olunub.Qiymətdə razılaşmaq olar.Firmanın xidmət haqqı alıcı tərəfdən 1 %.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

5,400 AZN/m²

Ortadan 141.8% baha

Rayon ort: 2,233 AZN/m²

Sabunçu

2 233 AZN/m²

Son 6 ay: -4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +20.50%

Aktiv: 3519 Yeni: 996 Tələb: Aşağı
248 108 EUR
459 000 AZN
Təmirli
M

Mehin xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi