Satılır 2 otaqlı yeni tikili 85 m²

Abşeron, Masazır · Masazir qesebesi,,PARK MASAZIR,,y/k.E.Vahid kucesi 88 · YeniEmlak.AZ

Satış EML-194479 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

85.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

12 / 15

Təsvir

Masazirda duz golunun yaninda inwa edilmiw PARK MASAZIR yawayiw kompleksinde 15 mertebeli binanin 12ci mertebesinde sahesi 85kv olan 2 otaqli temirsiz menzil satilir.qaz var binanin 2 lifti var,su fasilesizdir.kompleksin yaxinliginda yawayiw ucun zeruri olan her werait var.menzillerinizin satiwi ucun de agentliyimize muraciet ede bilersiz.menzillerimizin videosuna YOUTUBE da (RETRO EMLAK AGENTLIYI) yazmaqla kanalimizda izleye bilersiz

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

935 AZN/m²

Ortadan 39.6% sərfəli

Rayon ort: 1,547 AZN/m²

Masazır

1 547 AZN/m²

Son 6 ay: -12.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -11.30%

Aktiv: 5970 Yeni: 1618 Tələb: Aşağı
42 973 EUR
79 500 AZN
Kupçalı
R

Retro Emlak

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi