Satılır 2 otaqlı yeni tikili 81 m²

Bakı, Binəqədi · Cəfər Xəndan küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-110759 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

81.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

3 / 18

Təsvir

8 mkr, Cəfər Xəndan küçəsi Qanuni 2 otaq ---------------------- Mərtəbə 16/3 Sahə 81 kv.m Otaq sayı 2 (qanuni) İstilik sistemi kombi Kompleks haqqında -------------------------- Geniş və şlaqbaumlu həyət 3 mərtəbəli yeraltı avtomobil dayanacağı Geniş və rahat həyət Səliqəli və təhlükəsiz yaşayış kompleksi Əşyalı satılır 2-3 əşya çıxarılacaq Elektronika (soyuducu, TV və s.) saxlanılacaq Alıcı tərəfindən 1% xidmət haqqı Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,716 AZN/m²

Ortadan 14.9% baha

Rayon ort: 2,364 AZN/m²

Binəqədi

2 364 AZN/m²

Son 6 ay: -3.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.70%

Aktiv: 5637 Yeni: 1610 Tələb: Aşağı
129 412 USD
220 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
H

Həsən bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi