Satılır 2 otaqlı yeni tikili 80 m²

Bakı, Memar Əcəmi yanı · Memar Əcəmi m. · Tap.Az

Satış EML-243527 4
13 dəq piyada Nizami metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

80.00m²

Otaq sayı

2

Təsvir

📍 Memar Əcəmi metrosu yaxınlığında, 3-cü MKRN dairəsinin yanında

Yeni tikili binada ümumi sahəsi 80 kv.m olan 2 otaqlı mənzil satılır. 16 mərtəbəli binanın 13-cü mərtəbəsində yerləşir.

Mənzil TƏMİRLİ və ƏŞYALI SATILIR — əlavə xərc çəkmədən dərhal köçüb yaşamaq mümkündür. Otaqlar geniş və işıqlıdır, rahat planlaşdırmaya malikdir.

🏠 Mənzil işıqlı və səliqəlidir, yaşayış üçün tam uyğundur. 🚇 Bina əlverişli yerdə yerləşi - ətrafında metro, məktəb, market və bütün lazımi infrastrukturlar mövcuddur.

• Sənəd: Müqavilə 🔑 Sakit və ailəvi bina mühiti. 📑 Ofis haqqı: 1% (Alıcıdan)

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,713 AZN/m²

Ortadan 26.3% baha

Rayon ort: 2,938 AZN/m²

Memar Əcəmi yanı

2 938 AZN/m²

Son 6 ay: +2.5%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.60%

Aktiv: 4373 Yeni: 1750 Tələb: Aşağı
160 541 EUR
297 000 AZN
N

Natavan Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi