Satılır 2 otaqlı yeni tikili 79 m²

Sumqayıt, Saray · Saray qəs. · Tap.Az

Satış EML-236106 5

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

79.00m²

Otaq sayı

2

Təsvir

📍 Ünvan: Saray MTK 🏢 Mərtəbə: 10 📐 Sahə: 79 kv.m 🛏️ 1 otaqdan ideal şəkildə 2 otağa düzəlib 🚪 Tam təmirli 📄 Sənəd: Hazır ipoteka ✨ Geniş və işıqlı mənzil ✨ Rahat planlama, ailə üçün çox əlverişli ✨ Mətbəx mebeli və kondisioner qalacaq ✨ Lift, daimi kommunal xidmətlər ✨ Market, məktəb və dayanacağa yaxın yerləşmə 💰 Qiymət: İlkin ödəniş 35,000 AZN 📅 22 il aylıq cəmi 499 AZN

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,111 AZN/m²

Ortadan 18% baha

Rayon ort: 1,789 AZN/m²

Saray

1 789 AZN/m²

Son 6 ay: -18.3%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.60%

Aktiv: 1728 Yeni: 551 Tələb: Aşağı
166 736 AZN
A

Aybəniz Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi