Satılır 2 otaqlı yeni tikili 78 m²

Bakı, Nərimanov · Qarabağ kücəsi 45 · Ev10.Az

Satış EML-206813 3
11 dəq piyada Bakmil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

78.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

14 / 16

Təmiri

Təmirli

Kombi

Var

Təsvir

Şərq bazarının yaxınlığında müasir sitildə inşa edilmiş Trumf pallasda14 cü mərtəbədə 77 .8 kv sahəsi olan 2 otağa düzəlmə təmirli mənzil satılır. Bina əlverişli ərazidə yerləşir. Ətraflı məlumat ücün əlaqə saxlayın. Ofis haqqı1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,269 AZN/m²

Ortadan 16.1% sərfəli

Rayon ort: 3,898 AZN/m²

Nərimanov

3 898 AZN/m²

Son 6 ay: -18.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -17.50%

Aktiv: 11150 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
255 000 AZN
Təmirli
E

Elman

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi