Satılır 2 otaqlı yeni tikili 75 m²

Bakı, Xətai · Neapol küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-115968 2
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

75.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

7 / 12

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR . KUPÇALI . İPOTEKAYA YARARLI . Xətai rayonu, Neapol küçəsində yerləşən 12 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində qanuni 2 otaqlı mənzil satışa çıxarılıb. Mənzilin ümumi sahəsi 75 kv.m təşkil edir. Mənzil tam təmirlidir və əşyalı şəkildə satılır. . Qaz, su və işıq daimidir. Binada işlək lift mövcuddur və geniş, rahat həyəti var. . İnfrastruktur baxımından əlverişli ərazidə yerləşir. Həzi Aslanov və Əhmədli metrostansiyalarına təxminən 10 dəqiqəlik məsafədədir. Yaxınlıqda məktəb, uşaq bağçası, supermarketlər və digər iaşə obyektləri mövcuddur. Binanın qarşısından şəhərin bütün istiqamətlərinə hərəkət edən avtobus xətləri keçir. . REAL ALICIYA ENDİRİM OLUNACAQ . Sənədləri qaydasındadır. Mənzil kupçalıdır və ipotekaya yararlıdır. Əlavə məlumat almaq və mənzilə baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Ofis haqqı alıcı tərəfindən 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,493 AZN/m²

Ortadan 16.3% sərfəli

Rayon ort: 2,978 AZN/m²

Xətai

2 978 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +18.30%

Aktiv: 13110 Yeni: 2755 Tələb: Aşağı
187 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
N

Nərmin Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi